Atrodamies

Ieriķu Iela, 3

Raksti

info@macandecor.lv

Zvani

23400400

Modernas fantastiskas Tapetes un Fototapetes katrai gaumei

Ekskluzīvas Dizaina Tapetes - ADAWALL - Turcijas lielākā un pasaulē viena no pašām modernākām rūpnīcām. Augstākās klases TOP PRINT karstā spieduma apdruka - perfektas līdz pat vissīkākai detaļai. Dzīvē izskatās vienkārši fantastiski, izturīgas un viegli tīrāmas. Ražošanā tiek izmantots ekaloģisks un videi draudzīgs materiāls, šis tapetes ir bez smaržas. Katrai Tapetei arī sava tekstūra - patikāmi netikai ar acīm, bet arī ar rokām ir sajust!

Lasīt visu

MARDOM DECOR

Mardom Decor ir poļu uzņēmums, kas specializējas dekora materiālu ražošanā no poliuretāna putām. Ražotājs pievērš lielu uzmanību produkta kvalitātei un sniegtajam servisam, lai pircējs justu augstu profesionālismu un būtu apmierināts ar izvēli.

Lasīt visu

- Seven - Adawall 2019 tapešu kolekcija

Mēs iepazīstinām Jūs ar jaunu tapešu kolekciju Seven, ko ražo Turcijas rūpnīca AdaWall. Jaunākajai Seven AdaWall kolekcijai ir vienkāršs, bet noslēpumains vārds SEVEN (Septiņi). Numurs ir nozīmīgs AdaWall, ne tikai tāpēc, ka šis katalogs iznāk kā septītais uzņēmumu katalogs, bet arī tāpēc, ka 7. ciparam ir dziļa, ezotēriska un maģiska nozīme, ko cilvēki visā pasaulē un vēsturē ir piešķīruši šim numuram.

Lasīt visu